NLP İLE MÜMKÜN
Alışkanlıklarımızın kölesi olduğumuza, ne yapar ve ne düşünürsek alışkanlıklarımızın sonucu olduğuna inanıyor musunuz?

Araştırmalar gösteriyor ki, her alışkanlık, içsel ve dışsal bazı tetikleyicilerle başlar, bunu otomatik hareket ve davranışlar takip eder. Bu bize, iyi yada kötü alışkanlıklar olarak geri döner. Zamanla bu alışkanlıklara bağlanırız ve bizim bir parçamız haline gelirler. Bazı alışkanlıklar bize faydalı olup gelişimimize katkı sağlarken, bazıları ya bize ayak bağı olur veya doğrudan zarar verir.

İşe yaramayan, bize zarar veren alışkanlıklarımızı hayatımızdan çıkarmanın anahtarı, bu alışkanlıklarla ilgili zihin kalıplarımızı yıkmak ve zihnimize yeni kalıplar inşa etmektir. Zamanla, bu yeni kalıplar pekiştirilecek ve istediğimiz alışkanlıklar hayatımıza kazandırılmış olacaktır.
Zihnimizdeki kalıpları değiştirmekte, istenmeyen alışkanlık ve inançlarımızdan kurtulmakta, NLP, dünyaca kullanılan, çok başarılı bir metodoloji ve sanattır.

Her düşünce tarzı, davranış, özgüven, özdisiplin, başarı ya da başarısızlık duygusu öğrenilmiş durumlardır. Eğer işe yaramayan bir şeyi öğrenebiliyorsak, işimize yarayacak zihinsel kalıpları da öğrenmemiz mümkün değil midir? Elbette ki mümkündür. Bu noktada, NLP, çok hızlı ve etkili yöntemleri ile devreye girmektedir.

Koçluk görüşmelerinin vazgeçilmezi olan NLP ile, kişisel başarı alanında, iletişimde, okul ve iş hayatında, sosyal yaşamda, korku ve fobilerde, kısacası hayatın her alanında çok güçlü ilerleme ve gelişim sağlamaktayız.

NLP destekli koçluk seanslarında, kişisel performansınızı istediğiniz zaman nasıl arttırabileceğinizi keşfedersiniz. Daha önce hiç olmadığı kadar bireysel hedeflerinizi daha hızlı ve daha etkili şekilde gerçekleştirirsiniz. İstediğiniz kişi olursunuz.

İş ve özel hayatınızı, daha kaliteli ve verimli hale getirmek için, NLP destekli koçluk hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

NLP'nin mimarlarından olan R. Bandler'in de dediği gibi; 'Eğer bir şey işe yaramıyorsa, o zaman başka bir şey dene!'

Mükemmel sen için başka bir şey denemeye ne dersin?

Ayşe D. ULUDAĞ
Yaşam & Nefes Koçu ve NLP Uzmanı

NLP ile Mümkün

Doğru nefes alma teknikleri sayesinde kilo kontrolü yapıp, beden ve zihin rahatlaması sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz?
Adres: Sakarya, Gazimağusa, KKTC
Tel: 0542 866 2907    E-Mail: info@asiacoaching.net