SKYPE ile Koçluk
İçinde bulunduğumuz teknoloji çağı sayesinde, sizlere en iyi hizmeti vermek bizim için de artık çok kolay. Oturduğunuz yerden, mesafe sorunu olmadan Koçluk hizmeti almanız artık mümkün. Tek yapmanız gereken, birlikte belirleyeceğimiz bir zamanda SKYPE'a bağlanmanız. Bu sayede hem Koçluk Hizmeti, hem de NLP Hizmeti alabilirsiniz.
Amaç  değişim ise, amaç daha iyi bir yaşam, daha iyi bir kariyer, daha iyi bir aile, daha iyi bir okul hayatı, daha iyi bir gelecek, daha güçlü bir iç huzur ise, bahaneleri ve mesafeleri ortadan kaldırıyoruz.

Amacınız kilo vermek mi, sadece randevunuzu alın. Korkularınızdan mı kurtulmak istiyorsunuz, biz buradayız. Kurumunuzu daha iyi bir noktaya mı getirmek istiyorsunuz, her türlü yardıma hazırız. Çocuğunuza daha iyi ebeveynler mi olmak istiyorsunuz veya çocuğunuzun yolunu bulmasını mı istiyorsunuz, biz arkanızdayız. Zaman yönetimi, iç disiplin, kendine güven, kişisel performans arttırma, ilişki-evlilik, yaşam amacı belirleme, hedef gerçekleştirme…

İşte benim buna ihtiyacım var diyorsanız, dünyanın neresinde olursanız olun, bunun için ilk adımı atın. Tüm karamsarlıklarınızı bir kenara bırakın ve izin verin çözümü birlikte bulalım, size rehberlik edelim. Hayatın zorluklarına birlikte göğüs gerelim ve sizin yol arkadaşınız olalım.

Bir koç sizi ayağa kaldırır, bir koç size adım attırır, bir koç size değişim olanağı sunar…Gerisi size kalmış!!!

Skype ile koçluk almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz…

Skype ile Koçluk

Doğru nefes alma teknikleri sayesinde kilo kontrolü yapıp, beden ve zihin rahatlaması sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz?
Adres: Sakarya, Gazimağusa, KKTC
Tel: 0542 866 2907    E-Mail: info@asiacoaching.net