Yaşamınızı tamamen değiştirecek bir felsefedir. Yaşam enerjisini artıracak, negatif düşüncelerden sıyrılmanızı sağlayacak, inandıklarınızı değiştirmenize yardımcı olacak ve daima mutlu kalmanız için tariflerde bulunan bir meditasyon yöntemidir.

Güçlü olduğunuzu, yeteneklerinizi, başarılarınızı keşfetmenizi sağlayan bir metottur. Arzularınızı, istekleriniz, hayallerinizi gerçekleşmenize yardımcı olacak ve hiç bir şeyin imkansız olmadığını gösterecek ve bunu size inandıracak bir felsefedir. Kıstaslarınızı, katı kurallarınızı ve mutluluğunuza engelleyen olayları, kavramları farkına varmanıza ve değiştirmenize yardımcı olacaktır. İçinizde var olan kimliğinizi dışarı çıkarmanız için size doğru yolu gösterecek bir yöntemdir.

Theta şifasının kurucusu ve gelişmesindeki öncüsü Vianna Stibal’dir. Yakalanmış olduğu kanser hastalığından arınmış olduğuna ve iyileştiğine şahit olduktan sonra, kendini bu meditasyon yöntemine adayarak, daha fazla teknikler üretmeye başlamıştır. Ve başka kişilerin tedavisine yardımcı olmayı amaç edinmiştir. Vianna?nın savunmuş olduğu düşünce, Var olan her şeyin yaratıcısı ile bağlantıya geçtiğimizde beyin dalgalarımız direk olarak Theta zihin haline geçmektedir. Bu eylem gerçekleştiğinde istediğiniz her şeyi değiştirebilir, yaratabilir, iyileştirebilirsiniz.

Theta kavramı; beyin dalgalanmasının ismidir. Ve bu meditasyon yöntemi adını beyin dalgalarından esinlenerek almıştır. Kuantum mantığına dayanan yöntemin ana kuralı, ?Şahit Olma? işlemidir. Kişi hayatındaki değişikliklerinin farkına vardığında ve nasıl mutlu olduğunda, iyileştiğine şahit olduğunda, bu felsefe de amacına ulaşmış olur. Bilinçaltınızda yaşadıklarınızı, günlük hayata aktarmanızı sağlayacak bu yöntem, istediğiniz ve dilediğiniz gibi yaşamanızı sağlayacaktır. Kendinize zaman ayırmanız gerektiğini savunan düşünce, sorunun kaynağına ve yaratıcının gücüne yardımına inanınca her şeyin üstesinden gelebileceğini savunmaktadır.

Bir Teta uygulayıcısı ile çalışarak fiziksel, zihinsel, duygusal ve spiritüel sağlığa kavuşabilirsiniz. İnanç sistemlerinizi değiştirerek enerjinin, bedeninizin kendini iyileştirme çabasını desteklemesine ve Teta’nın hayatınızda aradığınız değişimi yaratmanız için yardımcı olmasına izin verirsiniz. Hayatınızda istediklerinizi yapamıyorsanız, engellendiğinizi hissediyorsanız veya yeterince mutlu değilseniz bu da bir çeşit kişinin bilinçaltında var olan blokajların hayatına yansımasıdır. Hiçbir dönüşüm bilinçaltında gerçekleşmediği sürece varolamaz.Bilinçaltı düzeyindeki düşüncelerimizi değiştirdiğimizde artık engeller de kalmayacaktır. Kendi önümüzden çekilmeyi bildiğimizde hayatta her şey mümkündür. Düşüncelerinizi, geçmişinizi şifalandırıp, daha sağlıklı, bedeninizle ve zihninizle barışık, daha özgür bir yaşam var etmeye hazır mısınız?

Thetahealing® nedir? ( THINK = Thetahealing INSTITUTE OF Knowledge )
Vianna Stibal tarafından 1995 yılında bulunup geliştirilen Theta Healing®, Theta frekansı kullanılarak yapılan bir çalışmadır. Bugün birçok insan tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Teknikte hedef bilinçaltında tutulan olumsuz programların tespiti ve yerine olumlu programların yerleştirilmesinden oluşur.

Beynimizin yaydığı frekanslar vardır. Bunlar;

(>14 Hz) Beta - Bilinçli Zihin
(7-14 Hz) Alfa
(4-7 Hz) Teta - Bilinçaltı Zihin
(0.5-4 Hz)Delta - Bilinçdışı Zihin

Thetahealing® ile neler yapabilirim?
Theta Healing® şifalandırma tekniğinde herhangi bir konu sınırlaması yoktur;
 • İşinizde başarılı olamıyorsanız,
 • Sağlık sorunları yaşıyorsanız,
 • Sürekli ilaç kullanmak zorundaysanız,
 • Sağlık sorunlarınız işinizi yapmanıza engelse,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı olamadığınıza inanıyorsanız,
 • Stresi hayatınızın merkezinde görüyorsanız,
 • Yapacağınız işleri sürekli erteliyorsanız,
 • Özel hayatınız iş hayatınızı etkiliyorsa,
 • Aldığınız kararların hayatınızı mahvettiğini düşünüyorsanız,
 • Şansın size gülmediğine inanıyorsanız,
 • Kazandığınız paranın bereketini görmüyorsanız,
 • Hayatın size adil olmadığını düşünüyorsanız,
 • Gerçek gücünüzü işinize yansıtamıyorsanız,
 • En büyük fırsatınızla yüz yüze geldiğinizde, başarısızlık korkusu sizi aşağı çekiyorsa,
 • Başarıdan korkuyorsanız,
 • Özel hayatınız ile iş hayatınız arasındaki dengeyi kuramıyorsanız,


Kuzey Kıbrıs 'ta danışmanlık verdiğimiz pek çok konunun yanı sıra, sadece Asia Danışmanlık'ın size sunduğu Theta Healing® ile tanışmalısınız. Bu teknik ile sıkıntı yaşadığınız her konuda çalışma yapabilirsiniz. Yapılan inanç değişiklikleri ile hayatınızda sizi sınırlayan blokajlarınızı kaldırmış olursunuz. Bu sayede derin bir rahatlama hisseder, hayatınıza yeni bir siz olarak devam edersiniz. Yapılan inanç değişiklikleri kalıcıdır. Negatif inanç değişikliği yapıldığında kişi yeni kazanılan pozitif inançların gücünü anında hissetmeye başlar. Uygulanan inanç değişikliği ile güvende ve değerli olmanın nasıl bir his olduğunun farkına varıp, bolluk ve bereketi hayatınıza çekmek için EVET deyin OLSUN. KKTC'de ilk ve tek olan Theta Healing® eğitimlerini size sunmaktan gurur duyuyoruz.

EĞİTİM ve SEMİNERLER
THETA HEALING® GAME OF LIFE (YAŞAM OYUNU) EĞİTİMİ
THETA HEALING® GAME OF LIFE (YAŞAM OYUNU) EĞİTİMİ Theta Healing® Game Of Life uygulayıcı eğitimi iş dünyasında ve özel hayatınızda size rehberlik edecek harika bilgilerle zenginleştirilmiş bir eğitimdir. Bu eğitim; derin inanç cümlelerinden oluşmaktadır. "Yaşam Oyunu" nu iyi bilenler ve bunu yönetenler her daim bir adım öndedir. Siz de onlardan biri olmak ister misiniz? Bu eğitim öncelikle Japonya'da 2010 yılında başladı. 2011 yılında THİnK'te Game Of Life eğitiminin başlamasıyla birlikte bugün pek çok insan bu muhteşem eğitimi deneyimliyor. Sizi sınırlayan inançlarınızdan kurtulmak isterseniz "Yaşam Oyunu"nda iyi bir oyuncu olabilirsiniz. Bu eğitim bunun için tasarlandı. Hiroyuki Miyazaki (a.k.a. Hıro) Japonya'nın Theta Healing® temsilcisidir. İki senede, Japonya Theta Healing® organizasyonunda % 900 büyüme yaşayarak reklamlarla birlikte Theta Healing'i Japonya'daki en popüler şifa yöntemi haline getirdi.Theta Healing®'den evvel, Hiro 17 sene boyunca finans sektöründe çalıştı ve büyük projeleri yönetti. O günlerde, Hiro iş performansının kişilerin sınırlayıcı düşünceleri tarafından etkilendiğini keşfetti, ve ThetaHealing i kullanarak çok büyük bir performans artışını başardı. Hiro herkesin Theta Healing® ile iş performansının geliştirmelerinin mümkün olduğuna son derece inanmaktadır. Bu eğitimin süresi 3 gündür. Gerçek yaşam örnekleriyle birlikte sınırlayıcı inançların üzerinde yoğun bir çalışma programı içermektedir. Hem bireysel hem takım çalışması ile pratik uygulamalardan oluşmaktadır.Theta Healing® Game Of Life eğitimi ile blokajlarınızdan özgürleşmek mümkün. Eğitim İçeriği Kendinizi Ebeveyn Zorunluluklarından Özgürleştirin. Geçmişinizi Serbest Bırakın. Toplum Tarafından Kabul Edilin. Akran Baskısı ile Başedin. Sonsuz Bereketi Alın. Başarmaya Hazır Olun. Vizyon ve Yaratım Temel ve İleri Seviye Mezunları katılabilir. Not: Bilgilerin kopyalanması yasaktır. Theta Healing® sadece yetkili eğitmenler tarafından verilir. Eğitmenler, THInK'e bağlı olarak çalışır.

Doğru nefes alma teknikleri sayesinde kilo kontrolü yapıp, beden ve zihin rahatlaması sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz?
Adres: Sakarya, Gazimağusa, KKTC
Tel: 0542 866 2907    E-Mail: info@asiacoaching.net
Theta Healing